Magic: Legends

Vyzkoušel jsem Magic: Legends

Hry zdarma a slevy

V úterý 23. 3. 2021 vyšla Open Beta hry Magic: Legends. Vzhledem k tomu, že jsem v průběhu svého hráčského života občas se světem Magic: The Gathering koketoval, řekl jsem si, že téhle free-to-play hře dám šanci.

Na první pohled jde o klasickou diablovku. Hráč si vybere jednoho z Planeswalkerů, nastaví mu vzhled a jde se do hry. Jo – abych nezapomněl, při pojmenování Planeswalkera dávejte pozor na překlepy. Přejmenování je totiž za poplatek.

Se světem nás seznamují další Planeswalkeři, nově naučená kouzla zkoušíme na hordách příšer, které se valí z různých stran.

Vlastně hra vypadá jako něco, co si spousta hráčů MTG přála – mít možnost zahrát si za některou ze silných postav z některého z balíčků, se kterými hráli nebo hrají. Prostě se můžete stát Planeswalkerem! V tomhle směru je to splněný sen.

Myšlenka je tedy celkově dobrá, ale zatím jsem hru uložil k ledu a vrátím se k Torchlightu. Tím ale neříkám, že jí nedám šanci později. Jenže…

…zatím je grafika celkově není nic moc, při přechodu mezi lokacemi se neustále stahují patche. Hra po grafické stránce není moc dobře optimalizovaná, takže padají FPS, což ostatně potvrzují i hráči v chatu (jiné téma se tam příliš neřeší). Kdo ví, třeba je možné si FPS taky dokoupit v obchodě…