Bismarck World of Warships

Povedené hry ve World of Warships

Ze života pařana

Když už se občas zadaří, přidáme sem screeny závěrečných obrazovek.

sherwin_cz (Marty), 11. 8. 2021: Bismarck se sekundárním buildem pořád funguje! Akorát to tady chtělo ještě završit pětici achievementů Krakenem.


Bismarck rozhodně patří k mým oblíbeným lodím. Při testování nového formátu hodnocených bitev (Test Ranked Season) se mi s ním povedlo umístit na 77. místě z 4050 hráčů se stejnou lodí (všiml jsem si toho teda až po více než půl roce). Bismarck byl na tieru VIII nejhranější lodí. Sám jsem překvapený, že se mi povedlo udržet si win-rate nad 70 % v 39 bitvách:
https://wows-numbers.com/season/ship/ranking/1001,Test-Season,4181669680,Bismarck/

Ranked Test Season – Bismarck

sherwin_cz (Marty), 2. 9. 2021: Tak tohle je ze série Epic Fails. Snad poprvé od reworku na začátku roku jsem osedlal Montanu. Celkem se mi povedlo solit z boku bitevky, takže jsem se přiblížil k 200k damage, ale k výhře to bohužel nestačilo. Z týmu soupeře přežila jediná Venezia a nakonec vyhrál na body.


sherwin_cz (Marty), 9. 1. 2022: Další ze série Epic Fails. Dorazil jsem Yamato, vycitadeloval Ohio, trošku pocuchal zbytek a celou hru fungoval jako lapač střel (2 785 372 potential damage). Nakonec jsem s Montanou zůstal jako poslední a uhrál jsem z toho aspoň Dreadnoughta. Na výhru to nestačilo.
Poručík Troník z Černých baronů by to nejspíš okomentoval následovně: „Jestlipak si myslíte, soudruzi, že jsme to vyhráli? …no nevyhráli, protože to týmu takticky nemyslelo, vy šmejdi!“

No description available.

sherwin_cz (Marty), 1. 10. 2023: Další Epic Defeat. Naháněl jsem bitevky, co to šlo, ale než jsem stihl vjet do capu a zabrat, došel čas. Bylo to o chlup: