Vítězná křížová výprava

Pár momentek z Crusader Kings III

Ze života pařana

Pár týdnů jsem odolával pořízení Crusader Kings III, ale už to nešlo dále, takže jsem se rozloučil s rodinou. Dobře vědí, o co jde – když jsem kdysi náhodou narazil na druhý díl, nebyla se mnou řeč několik měsíců o ničem jiném než o mých dynastiích.

Jakmile se dostanu trochu více do hry, pokusil bych se opět rozjet nějaký stream, případně alespoň nasdílet zábavné momenty z hraní.

Pokud taky hrajete CK3 a chcete se podělit o své zážitky, neváhejte se přidat do naší skupiny na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/crusaderkingsczsk

Zatím přináším alespoň pár zábavných momentů ze včerejšího hraní:

Ten pocit, když jsi takovej princ hezoň, že vykonstruuješ nárok na něčí panství, porazíš panovnici ve válce, jejího manžela necháš hnít ve vlastních kobkách, ale ona tě pořád bude mít raději než zbytek tvé vlastní rodiny.
Mezitím na druhém břehu Středozemního moře… nějaká ta půda pro synovce, když už se stál králem Jeruzaléma. Navíc mu to vážně sekne a vypadá jako pravý král.
For the Faith!
OK, takže z jednoho synovce jsem udělal krále Jeruzaléma, mám ve Svaté říši římské pomalu větší slovo než císař (a na rozdíl od něj mě neexkomunikoval papež), ale samozřejmě mám ve vlastním království „House Seniority“, takže to po mně převezme… tramtadadá zmrzačený jednooký opilec. No a je mi 65 let.